Войти для более быстрого доступа к лучшим интим объявлениям. Нажмите тут если у вас нет учетной записи.

Еротичний масаж «Дотик Гейші» Частное

2 недели назад Интим (Секс) знакомства » Ищу мужчину Киев - 486 #Номер объявления: 104894
1 700 грн.
  • Еротичний масаж «Дотик Гейші»
  • Еротичний масаж «Дотик Гейші»
  • Еротичний масаж «Дотик Гейші»

0.0 звезд

Местонахождение: Киев
Цена: 1 700 грн.

Вітаю )
Трохи про себе ) мені 28 років. Я проживаю в Києві і орендую квартиру для масажів, в Дніпровському районі , тому в мене завжди тепла та приємна атмосфера . Я поважаю гроші але не женусь за ними ). Свою роботу виконую старанно і ємоційно . Нікуди не поспішаючи і не ставлячи таймер посекундно). Перша зустріч, як перший секс , потрібно знайомство , тому пропоную випити чаю або кави щоб зрозуміти один одного та по спілкуватись, щоб отримати задоволення разом )
Працюю з понеділка по п’ятницю, по домовленості можу зустріти і в вихідні дні.
З радістю запрошу у гості у понеділок , середу і п’ятницю з 12:00 так як маю тренування (слідкую за своїм фізичним та ємоційним станом , це дуже важливо в моєму ремеслі ). У Вівторок і четвер -зустріну раніше, якщо є вільний час лише з ранку .
Відповісти на дзвінок або повідомлення, я можу не одразу, так як працюю самостійно і під час масажу телефон на беззвучному режимі ( не люблю коли під час масажу нас щось відволікає )
Наприкінці місяця в деякі дні зустрічаю пізніше чи зовсім не приймаю , так як раз на місяць слідкую за своїм жіночим здоров’ям.
Мої фото реальні оновлюю раз на місяць , щоб було зрозуміло з ким будете мати справу. Себе не соромлюсь , у кожного свій смак, тому фото не обробляю , лише гарне світло і талановитий фотограф)
На всі інші питання відповім у повідомленнях або на дзвінок .
Я не маю ні вайбер груп , ні телеграм каналів, ні інстаграма , так як зіткнулась з жіночою підступністю і дез інформацією про мене .
Гарного дня)
Бажаю щоб кожен знайшов те що шукає )

Детали

Вес 51
Рост 159
Возраст 28
Пол Женщина
Тип Предлагаю