Войти для более быстрого доступа к лучшим интим объявлениям. Нажмите тут если у вас нет учетной записи.

БДСМ-сесії для жінок від досвідченого майстра Частное

1 неделю назад БДСМ знакомства » Господин ищет рабов Киев - 60 #Номер объявления: 113800
-- грн.
  • БДСМ-сесії для жінок від досвідченого майстра

0.0 звезд

Местонахождение: Киев
Цена: -- грн. Договорная

БДСМ-сесії для жінок від досвідченого майстра
Шановні пані, Запрошую вас на індивідуальні БДСМ-сесії, створені спеціально для жінок, які прагнуть дослідити свої фантазії та відкрити нові горизонти задоволення в безпечному і довірчому середовищі.
Про мене:- Майстер БДСМ з глибокими знаннями психології та сексології.- Досвід роботи та чітке розуміння ваших емоційних і фізичних потреб.- Професійний підхід до кожної сесії.Що я пропоную:
- Індивідуальний підхід і адаптація сесії під ваші уподобання та межі.
- Використання безпечних слів і ретельне дотримання домовленостей.
- Різноманітні техніки та практики: домінування і підкорення, шибарі, фетишизм, ролеві ігри тощо.- Конфіденційність і створення довірчої атмосфери.
Чому обирають мене:- Глибоке знання психології та сексології для розуміння ваших потреб.- Післясесійна підтримка (aftercare) для комфортного відновлення.- Професійний і чуйний підхід до кожної сесії.
Як це працює:1. Зв'яжіться зі мною для початкової консультації.2. Обговоріть свої побажання, фантазії та межі.3. Отримайте унікальний досвід, створений спеціально для вас.
Для запису на сесію або отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться зі мною
Дозвольте собі дослідити нові грані вашої сексуальності під керівництвом досвідченого майстра. Я тут, щоб зробити ваш досвід незабутнім!
МистерБаланс